Szkolenia spadochronoweZapraszamy do Elbląga na kurs spadochronowy AFF i mini AFF. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Celem szkolenia AFF (Accelerated Freefall) jest nabycie umiejętności pozwalających w niedługim czasie bezpiecznie wykonywać skoki spadochronowe z wysokości 4000 metrów. Kurs składa sie z 8 godzin teorii, ćwiczeń na ziemi oraz praktyki w powietrzu, czyli skoków spadochronowych – najpierw w asyście dwóch, a następnie jednego instruktora. Szkolenie teoretyczne trwa zazwyczaj 1 dzień lub dwa popołudnia i zakończone jest egzaminem wewnętrznym. Część praktyczna (skoki w asyście) odbywa się zazwyczaj w weekendy.

Zwykle aby zaliczyć kurs AFF potrzebnych jest 7 skoków, w tym 2 skoki z dwoma i 5 z jednym instruktorem. Zależy to jednak od indywidualnych predyspozycji i czasu jaki poświęca sie na szkolenie.

Kurs Mini AFF składa się ze szkolenia teoretycznego oraz praktycznego, zakończonych 1 skokiem z wysokości 4000 metrów w asyście dwóch instruktorów. Jeśli kurs się spodoba, jest możliwość dalszego kontynuowania szkolenia.

Szkolenie AFF i Mini AFF – teoria 300 PLN

skok AFF/Mini AFF w asyście dwóch instruktorów – 750 PLN

skok AFF z jednym instruktorem – 550 PLN

książeczka skoków wraz z wpisami wykonanych skoków spadochronowych w ramach szkolenia – bez opłat

film ze skoku w ramach szkolenia – bez opłat

szkolenie AFF

Blue Skies.