Skoki z instruktorem w tandemie


Tandem to atrakcyjna i obecnie bardzo popularna forma wykonania skoku ze spadochronem. Skok w tandemie to niebanalny sposób na spędzenie czasu wolnego, a także znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby, czy pracowników. Pasażer może liczyć na maksimum bezpieczeństwa, gwarantowaną satysfakcję i 100% adrenaliny.

Do wykonania skoku nie są potrzebne żadne badania, ani wielogodzinne kursy. Warto zabrać jednak ze sobą pozytywne nastawienie i dobry humor. Przyda się także wsparcie rodziny i przyjaciół.

Po umówieniu się na skok i przybyciu na miejsce, następuje krótkie 20 minutowe przygotowanie. Pasażer podczas skoku przypięty jest do instruktora specjalnym systemem uprzęży. Instruktorzy Tandemowi to doświadczeni skoczkowie, mający na swoim koncie min. tysiąc skoków ze spadochronem, posiadający odpowiednie badania, certyfikaty, licencje i ubezpieczenia.

W Elblągu skoki tandemowe wykonuje się z wysokości 4000 metrów. Samolot SMG92 Turbo Finist, którym operujemy wlatuje tam w ciągu 10-15 minut. Po oddzieleniu od samolotu tandem spada z prędkością ok. 200 km/h przez ok. 1 minutę. Czuje się już tylko przestrzeń i widzi błękitne niebo. Po otwarciu się spadochronu następuje faza szybowania na czaszy, która trwa kilka minut.

Po wykonaniu skoku w tandemie pasażer otrzymuje odpowiedni certyfikat. Proponujemy także usługę video filmowania i fotografowania skoku ze spadochronem. Będzie to świetna pamiątka ze skoku.

Koszt skoku z 4 km – 700 PLN

Filmowanie i zdjęcia wykonane przez skoczka kamerzystę – 280 PLN

Filmowanie z ręki tandem pilota – 180 PLN

Rabaty dla grup

Regulamin skoków tandemowych

Ze względów organizacyjnych, zależnych np. od pogody, na skok czasami trzeba trochę poczekać na miejscu. Prosimy to wziąć pod uwagę, planując dzień przygody spadochronowej. W sąsiedztwie lotniska można skorzystać z halowego toru gokartowego oraz centrum painballowego. Lotnisko w Elblągu położone jest bardzo blisko centrum miasta (niedaleko dworca PKS i PKP i restauracji McDonalds) oraz urokliwej elbląskiej starówki (czekają tam liczne kawiarenki, puby i pizzerie oraz wiele atrakcji turystycznych m.in. budowle gotyckie). Również bardzo blisko znajduje się Rodzinny Park Rozrywki, Grill Bar i Restauracja Nowa Holandia.